محل تبلیغات شما

فلزیاب 3 بعدی نوکتا ترکیه مدل GoldenGate Plus

فلزیاب 3 بعدی نوکتا مدل GoldenGate Plus یکی از بهترین محصولات تولید شده در تاریخچه صنعت ساخت فلزیاب است. این ادعا به هیچ عنوان ادعای کذبی نیست. اگر چنین تردیدی هستید، شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنیم تا خود شما در پایان قضاوت کنید.

ویژگی های فلزیاب GoldenGate

این فلزیاب شرکت نوکتا ترکیه در خود تکنولوژی های نوینی را گنجانده است که هر کدام به تنهایی می توانند یک محصول را به صدر ببرند. این فلزیاب اولین محصولی است که می تواند میان شکل، ابعاد و سیگنال هدف ارتباط برقرار کند. سایر ویژگی های مهم دستگاه به شرح زیر است.

حالات جستجوی متنوع

در این دستگاه 5 مد جستجو به صورت پیش فرض تعریف شده است. انتخاب حالت جستجو به ساختار و شرایط زمین بستگی دارد. خوبی این دستگاه در آن است که تنظیمات این قسمت کاملا اتوماتیک انجام می شود. به این معنی که لازم نیست اپراتور ساختار زمین را تشخیص دهد و متناسب با آن حالت جستجو را تعیین کند، بلکه این کار بر عهده خود دستگاه می باشد.

تنظیمات تعادل زمین

بالانس زمین در فلزیاب 3 بعدی نوکتا ترکیه مدل GoldenGate Plus به صورت اتوماتیک انجام میگیرد. تکنولوژی DSP در بالانس زمین این محصول باعث شده است که تنظیمات سریع تر و دقیق تر به اتمام برسد و دستگاه را آماده کاوش کند. یک تنظیم تعادل مناسب می تواند شانس اکتشاف را چندین برابر افزایش بدهد.

دارای حالت خورشید

طراحان فلزیاب Golden Gate به کوچکترین جزئیات نیز توجه کرده اند. زمانی که شما در یک روز آفتابی مشغول جستجو می شوید، خواندن و دیدن اطلاعات نمایشگر خیلی سخت می شود. با فعال کردن حالت خورشید هر نقطه از نمایشگر به راحتی قابل خواندن است و مشکلی نخواهید داشت.

مشخصات کلیدی:

  • اسکن 3 بعدی زمین
  • دارای 5 مد جستجو
  • دارای تکنولوژی VLF
  • استفاده از میکروپروسسور قوی
  • امکان کاوش در مکان های مرطوب و آبی

 

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات  : @zarshenas577

تعمیرات ،خرید و فروش فلزیاب و طلایاب : 09197977577


متا دکتور | عرضه کننده انواع متال دتکتور09197977577

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تبادل لینک سایت بیداری اندیشه بهترین مرجع ادیت و ویرایش بازی ها webdesign سون چت | چت سون | چت روم سون چت dedicated پسر ارشد زمستان Dear diary میهن کلش دانستنی ها/سریال/کنکور/ورزشی